Penkt, 17.05.2024, 03:04
Pagrindinis Registracija Įeiti
Sveikinu Jus, Svečias · RSS
[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forumas » Kompiuterija » Pamokėlės » Foto saugykla (Yandex)
Foto saugykla
MonasData: Šešt, 01.12.2012, 00:08 | Pranešimas # 1
Narys
Grupė: Nariai
Pranešimų: 69
Šioje temoje supažindinsiu su dar viena foto nuotraukų saugykla,o būtent su Yandex.Taigi atsidarome interneto naršyklę ir joje surenkame adresą www.yandex.ru.Atsivertus saitui spaudžiame nuotraukoje skaičiumi 1 pažymėtą žodelį „фотки“ (nuotraukos).Patenkame į pačią nuotraukų saugyklą.Dabar skaičiumi 2 pažymėtame langelyje atliekame registraciją ir po jos patenkame į pačią saugyklą,pažymėta skaičiumi 3.Lango viršuje matote įrankius (pabraukiau):“загрузить фотки“ (užkrauti foto) ir „ мои фотки“ (mano foto).Pirmiausia spaudžiame skirtuką „mano foto“.Kadangi aš jau esu įkėlęs nuotraukas,tai jas ir matote paveikslėlyje pažymėtu skaičiumi 4.Tam,kad susikurti albumą reikia spausti puslapio dešinėje pusėje esanti mygtuką,pažymėtas raidele a.Na ir po to spaudžiame lango viršuje esanti skirtuką „užkrauti nuotraukas“,pažymėta raidele b.
Dabar mes perėjome į nuotraukų užkrovimo langą,pažymėta skaičiumi 5.Lango kairėje pusėje,pažymėta raidele a,yra nuotraukos nuostatos.Šioje skiltyje galime nustatyti į kokį albumą bus keliama nuotrauka,o taip pat nustatyti nuotraukos matymo parametrus:ar kad ją galėtų matyti visi,ar tik jus pats asmeniškai,galbūt nuotrauka skirti tik suaugusių akims,gal ją vertėtų užrakinti su slaptažodžiu bei nustatyti jos raišką.Dabar spaudžiame lango centre esantį tekstą ir kitame iššokusiame langelyje nurodome kur yra jūsų norimos įkelti nuotraukos.Turėtų atrodyti kažkaip va taip,pažymėta skaičiumi 6.Dabar sutvarkome nuotraukų nustatymus ir spaudžiame mygtuką,pažymėtas raidele a.Na tikiuosi,kad supratote.
Dabar kaip nuotraukas įkelti į forumą,saitą ir t.t.Grįžtame į savo nuotraukų albumą.Jei norime įkelti į kitą saitą vieną nuotrauką,pakanka tik su pele ją spustelėti,puslapis persikraus ir nuotraukos apačioje rasite nuotraukos nuorodas,kurią reikia nukopijuoti ir su bb kodu pagalbą įkelti į saitą,pažymėta skaičiumi 7,nuorodos pažymėtos raidele a.Jeigu norime iškart kelti daugiau,tokiu atveju spaudžiame susikurto albumą pavadinimą,pažymėta raidele b.Persikrovus puslapiui matote savo albume esančias nuotraukas,pažymėta skaičiumi 8,o lango viršuje,pažymėjau raidele a,skirtuką (gauti visų nuotraukų nuorodas),štai jį ir spaudžiame.Atsivertus puslapiui matote savo nuotraukas,kur prie kiekvienos nuotraukos ikonėlė yra langelis.Tiesiog mums reikia langelyje uždėti "varnelę",tokiu būdu sužymint tas nuotraukas,kurias norime įkelti į saitą,o puslapio apačioje rasime ir pačias nuorodas,pažymėta skaičiumi 9.Toliau atliekame tokius pačius veiksmus,kaip ir su viena foto.Na rodos kaip ir viskas.











Pranešimą redagavo Monas - Šešt, 01.12.2012, 00:21
 
DzeinData: Antr, 04.12.2012, 21:28 | Pranešimas # 2
Narys
Grupė: Administratoriai
Pranešimų: 180
Oi,Monai..didžiulis dėkui už pamoką.Juk kiekvienas gali laikyti saugykloje ir pasiimti kada prireiks,o tai kai kam čia problema įkelti foto į dienoraštį.Niekad nelaikiau niekur,tik kompe,bet dabar susikursiu tikrai.
Tiesa,kai kas nuogąstauja,kad kažkas gali pamatyti nuotraukas,bet be slaptažodžio juk niekas nemato.

 
karalieneData: Antr, 04.12.2012, 23:25 | Pranešimas # 3
Narys
Grupė: Nariai
Pranešimų: 8
Oho... keturis metus turiu yandex paštą, o apie fotkes nežinojau. Dėkui labai.

(Aš atsakau už savo žodžius, bet neatsakau už tai, ką jūs pagalvojote.)
 
MonasData: Treč, 05.12.2012, 17:17 | Pranešimas # 4
Narys
Grupė: Nariai
Pranešimų: 69
Iš principo su slaptažodžiu neturėtų,nebent jeigu kam nors duodi šį slaptažodį.

Karaliene,prie fotografijų saugyklos gali prisijungti su el.pašto prisijungimo slaptažodžiais.
 
Forumas » Kompiuterija » Pamokėlės » Foto saugykla (Yandex)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сделать бесплатный сайт с uCoz